Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu

  • 33 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu Seoel appartement is in de Gwangjin-Gu wijk binnen 5 minuten wandelen van winkelgebied Common Ground gesitueerd en geschikt voor maximaal 5 gasten. Het appartement van 33 m² heeft een welgelegen locatie binnen 150 meter afstand van Lotte Department Store en op een steenworp afstand van metrostation Konkuk University.

Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Bij Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartementen kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een complete keuken, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte.

Voor sportliefhebbers heeft dit 1-badkamer appartement een geweldige locatie binnen 2 km van Honkbalstadion Jamsil, en ook het Grand Park voor kinderen Seoel ligt op 20 minuten wandelen. Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartement is binnen 3 km van het Seven Luck Casino te vinden. Deze 1-slaapkameraccommodatie bevindt zich binnen 10-minuten rijden van het Dosan Park. Dit appartement is te bereiken in de buurt van Geondae bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu Seoel
Konkuk Pure Stay
Mobiele prijsaanbieding

Konkuk Pure Stay

9.0
Schitterend 24 beoordelingen
36 m van de accommodatie
Sistay
Mobiele prijsaanbieding

Sistay

10
Voortreffelijk 4 beoordelingen
164 m van de accommodatie
USD 145 USD 131
per nacht
Lemonhill Stay
Mobiele prijsaanbieding

Lemonhill Stay

9.3
Schitterend 17 beoordelingen
186 m van de accommodatie
USD 188 USD 169
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Gimpo International
    32 km

    Treinstations

    Seoul Station
    9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Bordspellen

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer제2025-155722호
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartement te vinden?
      Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartement is in de Gwangjin-Gu wijk van de stad gesitueerd, op 5 minuten wandelafstand van Lotte Department Store.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Seoel een bezoek brengt aan Lotte Department Store (150 m) en koninklijke tombe van Seolleung & Jeongneung binnen 4 km van Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartement.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartement te verblijven?
      De huurprijs van Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartement is $96.
    • ❓
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van dit appartement?
      Dit appartement biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartement?
      Restaurants in de buurt van Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartement zijn onder andere Mouse Rabbit Coffee en Tonggolbaengi restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Wordt internet in Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartement aangeboden?
      Ja, Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartement biedt Wi-Fi.
    • ❓
      Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een ingerichte keuken met een waterkoker, een koelkast en een broodrooster.
    • ❓
      Hoe groot is Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartement?
      Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu appartement heeft een totale oppervlakte van 33 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Gimpo International
    32 km

    Treinstations

    Seoul Station
    9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cozy Stay 2 Min Walk To Konkuk Univ Station Near Seongsu Seoel

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten